Tulejowanie koparek - rozwijaj-sie.pl

Wytaczanie Marek Patelczyk

Specjalnością firmy Wytaczanie Marek Patelczyk jest naprawa maszyn budowalnych za pomocą wytaczarki mobilnej. Dzięki posiadaniu odpowiedniego doświadczenia oraz parku maszynowego możliwe jest sprostanie wymaganiom klientów. Oferta jest kierowana głównie do klientów na terenie województwa pomorskiego.


Oferta obejmuje tulejowanie koparek, tulejowanie maszyn budowalnych oraz mobilne wytyczanie otworów. Warto odnotować, że usługa odbywa się za pomocą przenośnej wytaczarki dzięki czemu naprawa może być wykonana w dowolnym miejscu bez potrzeby dostarczania uszkodzonych elementów do warsztatu. Wykonywane jest wytoczenie wybitego gniazda, napawanie oraz ponowne wytoczenie zgodnie z nominalnym wymiarem. Precyzyjne wytoczenie pozwala wykorzystać tuleje i sworznie o wymiarach producenta danej maszyny.


Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż wysokiej jakości części. W ofercie jest sworznia, tulejki oraz uszczelniacze do sworzni i podkładek. Poza tym, czasami w ofercie można znaleźć używane koparki na sprzedaż.

Wytaczanie Marek Patelczyk
Armii
83-330 Żukowo
Tel: 889869575
www: http://www.wytaczanie.com/