Studio piercing Kraków - rozwijaj-sie.pl

Retro Ink Tattoo

RETRO INK TATOO to studio tatuażu oraz piercingu, które jest zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Szewskiej 18. Studio wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta, doświadczeniem oraz kreatywnością.


Poza wykonaniem tatuażu, klienci studio piercing Kraków mogą wykonać piercing, kupić koczyki typu plug lub tunele. Uzupełnieniem oferty jest możliwość zakupu ubrań z nadrukami zaprojektowanymi przez osoby pracujące w RETRO INK.


Klienci wybierający RETRO INK TATOO klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Każda usługa jest wykonywana z pełnym zaangażowaniem i z troską o jak najlepsze odwzorowanie oczekiwań klienta.


Praca jest wykonywana wyłącznie w sterylnych warunkach. Wykorzystywane są wyłącznie jednorazowe narzędzia i przykładana jest szczególna uwaga do zachowania czystości. Na wyróżnienie zasługują materiały. Do wykonywania tatuażu wykorzystywane są wyłącznie pigmenty wysokiej jakości od renomowanych producentów. Staranny wybór produktów pozwala zagwarantować, że tatuaż zachowa atrakcyjność i trwałość przez długi czas. Studio odpowiada na potrzeby wymagających klientów. Każdy projekt jest wykonywany z najwyższym poszanowaniem estetyki i wymagań klienta.

Retro Ink Tattoo
Szewska 18/2
31-009 Kraków
Tel: 791404831
www: http://retroink.pl/