Doradca kredytowy Kartuzy - rozwijaj-sie.pl

Centrum Finansów PAMA - Kartuzy

Centrum Finansów Pama skupia się na świadczeniu usług z zakresu doradztwa kredytowego. Specjalizacją firmy jest doradztwo w zakresie umów kredytowych. Ponadto, klienci mogą liczyć na pomoc w kwestiach związanych z leasingiem, świadczeniami pielęgnacyjnymi, pożyczkami gotówkowymi oraz umowami ubezpieczeniowymi. Działanie firmy skupia się na klientach z Kartuz i okolic, dlatego Centrum Finansowe Pama jest znane pod hasłem - doradca kredytowy Kartuzy.


Wybór produktu finansowego to trudne zadanie, gdyż to od wyboru konkretnej oferty zależy, czy podejmiemy korzystną z punktu finansowego decyzje. Osoby fizyczne z reguły zwracają się z prośbą o pomoc do doradcy w sprawie pożyczki na dowolny cel lub w sprawie kredytu hipotecznego. Kompleksowa oferta Centrum Finansów Pama pozwala na dopasowanie najkorzystniejszej oferty oraz co ważne - doradcy pomagają także w formalnościach tak aby otrzymać środki na wybrany cel w jak najkrótszym czasie przy zachowaniu minimum formalności.


Oferta dla przedsiębiorstw dotyczy firm o różnej wielkości i skali działalności. Pama Centrum Finansów obsługuje zarówno firmy z sektora MŚP jak i duże przedsiębiorstwa. Przykładowe produkty finansowe, które są obsługiwane to oferta kredytowa w postaci tzw. kredytu na start, kredyt unijny, kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne oraz szeregu innych produktów finansowych dla przedsiębiorców (między innymi NNW grupowe, OC działalności) Pomoc doradców jest skierowana także do rolników.

Centrum Finansów PAMA - Kartuzy
ul. Rynek 4
83-300 Kartuzy
Tel: 587367666
www: https://www.cfpama.pl/