Stolarz Żukowo - rozwijaj-sie.pl

Usługi stolarskie Wojciech Kos

Firma Woj-Drew znana jako stolarz Żukowo to firma stolarska wykonująca między innymi schody, drzwi, kuchnie oraz meble na zamówienie. Jest to nowoczesna stolarka, która korzysta z wiedzy i doświadczenia zdobywanego latami, jednocześnie z dużym wyczuciem estetycznym podchodzi do projektowania mebli.


To co wyróżnia Woj-Drew na rynku to jakość. Wszystkie materiały są dobierane z niespotykaną skrupulatnością. Projektowane meble są wykonywane bardzo starannie. Poza estetyką szczególna uwaga jest przykładana do praktyczności wybranych rozwiązań. Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo.


Jakie wyroby drewniane są w ofercie firmy Woj-Drew?


1) DREWNIANE SCHODY - drewniane schody są kluczowym elementem wykończenia domu. Schody wykonane z drewna wyróżniają się trwałością oraz ekskluzywnością.


2) DRZWI - drzwi z kolei znakomicie podkreślają charakter wnętrza, dlatego przez wielu projektantów są uważane za kwestię priorytetową.


3) MEBLE KUCHENNE - meble kuchenne na wymiar to coś co poszukuje wiele osób planujących zakup kuchni. Jak powszechnie wiadomo kuchnia na wymiar z reguły charakteryzuje się większą funkcjonalnością oraz lepiej wykorzystuje potencjał pomieszczenia.


4) MEBLE NA ZAMÓWIENIE - ważnym elementem oferty są meble. Możliwość kupna indywidualnie zaprojektowanych mebli to coś wyjątkowego. W ten sposób można stworzyć naprawdę wyjątkowo funkcjonalne rozwiązania – w szczególności, gdy mowa o szafach i garderobach.


5) Dopełnieniem oferty jest mała architektura ogrodowa. Drewno praktycznie zawsze pięknie się prezentuje w ogrodzie, dlatego kunszt stolarski potrafi zdumiewająco wyraźnie upiększyć walory estetyczne ogrodu.


Usługi stolarskie Wojciech Kos
Staniszewo 129A
83-328 Sianowo
Tel: 608717308
www: http://woj-drew.eu/