Psycholog Bytom - rozwijaj-sie.pl

Radosław Leszczyński

Radosław Leszczyński, znany jako doświadczony psycholog Bytom. Prowadzi swoje gabinety psychologiczne w Bytomiu oraz w Tychach. Podczas pracy w gabinecie szczególna uwaga jest zwracana na zadbanie o odpowiednią atmosferę. Kluczem jest dyskrecja oraz pełna akceptacja i zrozumienie dla sytuacji w jakiej znalazł się klient. Praca zawsze odbywa się z poszanowaniem etycznych wymogów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


Trudne sytuacje życiowe towarzyszą praktycznie każdemu z nas. Jest to naturalne, że czasami może pojawić się ból, stres oraz poczucie trudnego do poukładania w głowie problemu.


Ważne, żeby klienci spojrzeli na psychologię jako na zbiór narzędzi pozwalających na radzenie sobie z trudnymi do zniesienia emocjami, podtrzymywaniem własnej samooceny oraz odkrywaniem siebie. Między innymi dlatego, styl spotkań, które są organizowane przez pana Radosława Leszczyńskiego przypomina spersonalizowane spotkanie „1 na 1”, które skupia się na zaprezentowaniu narzędzi, umiejętnie dopasowanych do sytuacji przedstawionej przez klienta.

Radosław Leszczyński
ul. Strzelców Bytomskich 1/18
41-902 Bytom
Tel: 516081818
www: https://radoslawleszczynski.pl/