Studio fotografii reklamowej - rozwijaj-sie.pl

Sibui Studio

SIBUI Studio – studio fotografii reklamowej. Firma specjalizuje się w nowoczesnej fotografii reklamowej, dzięki której możliwa jest poprawa wizerunku w biznesie. Fotografia reklamowa to nie tylko biznesowe portrety, lecz także zdjęcia architektury, zdjęcia kulinarne, zdjęcia reportażowe oraz tak zwane packshoty (przedstawienie produktu na jednolitym tle za pomocą statycznego lub obracanego w formie 3d obrazu).


Po wykonanej fotografii klienci mogą liczyć na estetyczną postprodukcję. SIBUI studio dokłada wszelkich starań, aby wykonany retusz spełniał oczekiwania zamawiającego. Uzupełnieniem oferty fotograficznej jest produkcja filmów promocyjnych. Wykonywane są różnego rodzaju filmy od storyboardów, poprzez typowe 30 sekundowe reklamy aż po materiały nagrane w technologii 360 stopni. Finalny efekt pozytywnie wyróżnia się na tle tysięcy przekazów reklamowych.


Podsumowując w ofercie znajdziemy między innymi fotoreportaż, fotografię przemysłową, fotografię produktów, fotografię wnętrz i architektury, fotografię kulinarną, fotografię biznesową oraz nagrywanie i postprodukcje filmów promocyjnych.