Rolety gdańsk - rozwijaj-sie.pl

Centrum Żaluzji i Rolet Rolltex

Centrum Żaluzji i Rolet Rolltex to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży dekoracyjnej. Firma działa na terenie trójmiasta i okolic dlatego jest znana jako rolety Gdańsk.


Firma dysponuje doświadczonym zespołem, który gwarantuje bezproblemową obsługę na każdym etapie. Rozpoczynając od doradztwa poprzez sprzedaż aż po szybki i bezproblemowy montaż. Warto podkreślić, że fachowa obsługa to nie tylko montaż ale także wspomniane profesjonalne doradztwo na etapie projektowania aranżacji okna.


W szerokiej ofercie znajdują się między innymi plisy okienne, rolety dzień i noc, rolety dachowe, moskitiery, rolety rzymskie, żaluzje aluminiowe, firany, zasłony rolety zewnętrzne, żaluzje drewniane, markizy, żaluzje fasadowe oraz rolety materiałowe. Dopełnieniem oferty oczywiście jest profesjonalny pomiar, doradztwo oraz montaż.


Oferta firmy jest na tyle szeroka, że każdy jest w stanie znaleźć coś pasującego do swojego domu lub mieszkania. Oferowane są zarówno sprawdzone tradycyjne wzory jak i nowoczesne fasony odpowiadające nowoczesnym trendom. Bogaty asortyment bez cienia wątpliwości wystarcza do tego aby każdy mógł bez większego problemu upiększyć okno w wymarzonym stylu.

Centrum Żaluzji i Rolet Rolltex
ul. Złota Karczma 26
80-298 Gdańsk
Tel: 508161016
www: https://rolety-rolltex.pl/